TAD-Batikent-Telefon1

Welcome to Our World (4-6 yaş – 3 kitap/seviye)

Welcome to Our World, 3 seviyeli okul-öncesi eğitim setidir. Amerikan İngilizcesi’yle yazılan bu kitapta geleneksel çocuk şarkılarının yanında National Geographic arşivinden alınan birbirinden renkli görseller vardır. Çocuklar bu kitapla İngilizce’yi ritimlerle ve şarkılarla öğrenirler. 

Oyunlar ve aktiviteler çocuklar için dil öğrenmeyi zevkli bir hale getirir. National Geographic Yayınları’nın birbirinden güzel fotoğrafları çocukların dikkatini çeker.

Profesyonel Gelişim Programı öğretmenlerin ellerindeki materyalleri ve şarkıları en etkili şekilde kullanmasına yardımcı olur. 

myNGconnect.com öğretmenler ve veliler için etkin bir site olup, materyallere, ders içeriğine ve aklınıza takılan her türlü soruya kolayca yanıt bulabileceğiniz bir platformdur.

Our World (7-11 yaş – 7 kitap/seviye)

Our World, aktive edici ve farklı dil öğrenim tecrübeleri sağlayan, dört beceri düzeyi ve altı seviyeden oluşan ilköğretim serisidir.

 

Öğrenciler, İngilizce akıcılıkları ve becerileri geliştikçe matematik, sosyal bilimler, doğa bilimleri, sağlık, sanat, drama ve dil bilimi gibi okulda karşılaşacakları konularla bağlantılı öğretici ve geliştirici aktivitelere ilgi duyarlar. Her ünitedeki özel çapraz bağlantılar içeren anlatımlar, bu konularla ilgili içerik tabanlı okuma faaliyetleri ile görev tabanlı aktiviteleri gerçekleşmesini hedefler.

 

Our World serisi her ünitede yer alan öğretici içerikli ve ilgi çekici hikayelerle okuryazarlığın öneminin inşa edilmesinde de ciddi katkı sağlayacaktır.

 

Öğrenciler aynı zamanda anlamlı ve ilgi çekici metodlarla, İngilizceyi gerçek hayat yaşantılarında kullanan bir dizi farklı karakterle tanışırlar.

 

Time Zones (12-15 yaş – 4 kitap/seviye)

ARAŞTIR, KEŞFET, ÖĞREN…

Time Zones, güçlü uluslar arası konseptiyle gençler için yüksek öğrenme motivasyonu sağlayan dört seviyeli bir seridir.

Çarpıcı National Geographic fotoğrafları, videoları ve interaktif içerikleriyle, iletişime dayalı bir İngilizce öğrenme yaklaşımı oluşturur.

Time Zones serisi dört farklı ana eğitim konusu sunar:

 • İnsanlar ve yerler
 • Doğal hayat
 • Tarih ve kültür
 • Bilim ve eğitim

Time Zones ile öğrenciler;

 • National Geographic materyalleri ve genç global muhabirler ile şaşırtıcı yerler ve büyüleyici kültürler tanıyacaklar.
 • Bilim ve teknolojinin, doğanın, tarihin, coğrafyanın ve popüler kültürün heyecana verici dünyalarını keşfedecekler.
 • Dil ve düşünme becerilerini aynı anda geliştirerek, İngilizceyi gerçek hayatta etkin bir iletişim için nasıl kullanmaları gerektiğini öğrenecekler.
 

Reading Explorer (Tüm yaş grupları – 5 kitap/seviye)

Reading Explorer, beş seviyeden oluşan, tüm öğrenci grupları için okuma ve kelime bilgisi becerilerini geliştirmek amacıyla National Geographic Dijital Medyasından çeşitli videolar eşliğinde eğlenceli bir öğrenim sağlayan, içerik tabanlı bir okuma serisidir.

Reading Explorer’ın her ünitesi iki okuma metni ve bir video aktivitesi içerir. Okuma parçaları kültür, bilim, sosyal çalışmalar, gezi/seyahat ve macera içerikleri olan çok geniş yelpazeli gerçek hayat konularını kapsar.

Reading Explorer ile öğrenciler;

 • Çarpıcı görsellerle desteklenen motive edici gerçek yaşam içerikleri sayesinde dünyayı ve yaşanan olayları anlama ve yorumlayabilme yeteneklerini geliştirir.
 • Dijital medya içerikli okuma parçaları ile daha iyi İngilizce okuma-anlama ve görsel okuryazarlık becerilerini artırır.
 • Okuduğunu Anlama aktiviteleri ve Kelime Geliştirici oyunların desteğiyle kelime dağarcıklarında eğlenceli, etkili ve kalıcı bir gelişim sağlarlar.
 • National Geographic öğretici videoları ve audio (ses) CD’si desteğiyle yüksek motivasyonlu ve süreklilik gösteren bir öğrenme deneyimi yaşarlar.
 

World English (15+ yaş – 4 kitap/seviye)

World English serisi dünyanın farklı bölgelerinden hikayeleri, farklı kültür ve düşünceleri sınıf ortamına taşır. Göz alıcı görseller, ilgi çekici konular ve ilham veren videolar öğrencileri birbirine ve İngilizce diline kenetleyecektir. 

Bu sistem öğrencilerin sınıf içinde güncel konuları tartışmasını ve dili etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayacaktır.

Yeni iletişim temelli sayfalar öğrencilere genişletilmiş yazma konuları imkanı sağlarken üniteleri kendi istedikleri gibi şekillendirmelerini ve kullanmalarını sağlıyor.

Teknik anlamda güncellenen kitaplar öğrencilerin ve öğretmenlerin sınıfı hayata taşımasına yardımcı oluyor.

 

World Pass 1&2 (15+ yaş – 2 kitap/seviye)

World Pass ile eğitimde öğrencilerin İngilizce akıcılıklarını ileri derecede geliştirmek üzere, gerçek hayatta tüm koşullarda kullanılacak olan dil bilgilerinin öğrenilmesini sağlayan dinamik kelime bilgisi geliştirme, zorunlu ve gerekli dil bilgisi ile canlandırıcı/motive edici aktiviteler üzerine yoğunlaşılır.