TAD-Batikent-Telefon1

Türk-Amerikan Derneği (TAD) Batıkent Yabancı Dil Kursu

Batıkent Türk-Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu (TAD Batıkent) 2015 yılında Batıkent-Çakırlar bölgesinde eğitim faaliyetlerine başlamış olup, açılışından kısa bir süre sonra önemli sayıda kursiyer ve mezun sayısına ulaşmıştır. Kurum olarak misyonumuz pratiğe dayalı ve güncel içerikli çalışmalarla desteklenmiş, modern teknoloji uygulamalarıyla dil öğrenmeyi tüm yaş grupları için kolay, hızlı, etkili ve kalıcı hale getirmiş bir eğitim sunmaktır.

 

Eğitim kadromuz ve yayınlarımız

Eğitim kadromuzun tamamı, öğrencilerinin başarı ve memnuniyetini ilke edinmiş, yenilikçi, üniversitelerin öğretmenlik bölümlerinden mezun ve/veya uluslararası İngilizce öğretmenlik sertifikalarına sahip Türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerden oluşmaktadırlar. Eğitmenlerimiz ayrıca TAD Merkez (Cinnah) tarafından yapılan kurum içi yazılı ve sözlü sınavlardan geçerek onaylanmaktadır.

Eğitim programlarımızda dünyaca bilinen ve başarısı çeşitli kuruluşlarca onaylanmış, ülkemizde de önde gelen kolej ve eğitim kurumlarında kullanılan National Geographic Learning yayınları ile interaktif eğitim materyalleri kullanılmaktadır.

 

Söz konusu eğitim materyallerinin en etkin ve verimli şekilde kullanılabilmesi için sınıflarımızda gerekli teknolojik donanımlarımız, dizüstü bilgisayar, tablet ve projeksiyon destekli sunum ve interaktif görseller kullanılarak yürütülmekte, gerçek hayata dair konular ve konuşma becerileri üzerine yoğunlaşan bu sistem sayesinde, öğrencilerimiz hızlı, eğlenceli ve kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler.

 

Yerleşkemiz

Butik bir kampüs konseptindeki dil okulumuzda, interaktif araç gereçlerle donatılmış teknoloji destekli sınıflarımız, öğrencilerimizin ve velilerimizin faydalanabileceği dinlenme ve çalışma alanlarımız, bahar partileri, tanışma günleri ve kutlamalar yapacağımız yeşillikler içinde bir bahçe ve mezuniyet törenlerimizi sergileyeceğimiz sunum odamız mevcuttur.

TAD Batıkent, başkentimizin eğitime en önem veren nüfusuna sahip bölgelerinden olan Batıkent’te doğal ve sakin bir atmosferde aile güveni ve desteği sağlayan danışmanlarımız ve profesyonel eğitim kadrosu ile yabancı dil öğrenmenin keyfini yaşatmayı hedeflemektedir.